Jak dotrzecie do kościoła na ślub ?
samochodem współczesnym
49,62%
limuzyną
9,77%
samochodem retro
12,03%
pieszo
11,28%
inaczej
9,02%
dorożką
8,27%
» zobacz wyniki
» głosuj

Podziękowania dla rodziców


A gdy Was nie ma Mamo i Tato?

Najsmutniejsza sytuacja ma miejsce, gdy rodzice lub rodzic jednej ze stron już nie żyje albo gdy któryś z nowożeńców pochodzi z domu dziecka. Jak wówczas rozwiązać kwestię podziękowania rodzicom? Przede wszystkim należy pamiętać, że od momentu ślubu jest się przybranym dzieckiem mamy i taty małżonka - to już stanowi optymistyczny akcent.

Wszystkim znana piosenka „cudownych rodziców mam..." jest od niepamiętnych czasów symbolem podziękowań kierowanych do osób, które wychowywały parę młodą. Przy tych akordach łza kręci się w oku każdej matki i każdego ojca. Piosenka ta więc może okazać się wystarczającym podziękowaniem w sytuacji, gdy przy zbyt długim trwaniu tej części wesela jednemu z nowożeńców mogłoby być przykro.

O „dziękuję" dla nieżyjących rodziców nie zapomniały firmy produkujące znicze. Można kupić przygotowaną na tę okazję świeczkę z miejscem na grawer, który jest wliczony w cenę. Należy jednak zastanowić się nad tym, czy nie wystarczy zwykły znicz i chwila zadumy nad grobem rodziców?


Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz

  • Zaloguj się by móc dodać komentarz. Zaloguj.